Inimesed

Ei mingit vedelemist! Loe, kui vara kuninganna tavaliselt ärkab ja milline näeb välja tema hommikurutiin 

Naisteleht.ee, 13. märts 2019, 15:25
 Stephen Lock / ZUMA Press / Scanpix
Pole mingi saladus, et kuninganna Elizabeth II graafik on kuninglike kohustuste tõttu äärmiselt tihe. Et võtta igast päevast maksimum, eelistab ta hoida ranget hommikurutiini. CheatSheet on välja peilinud monarhi hommikute põnevamad detailid.

Mis kell kuninganna Elizabeth hommikul üles ärkab?

Mõnele meist meeldib nädalavahetustel kauem magada, kuid mitte kuningannale. Põhjuseks ei ole aga tema tihe ajakava – Elizabeth ärkab iga päev täpselt kell 8.30 üles ja suundub Buckinghami palee terrassile spetsiaalset serenaadi nautima. Nimelt mängitakse Tema Kõrgeaususe rõdu all igal hommikul torupilli!

Hommikusöök ja tee

Kuninganna armastab tee joomist ja hommikusöögi kõrvale rüüpab ta musta teed. Ta sööb vaid valituid asju. Tavalisel päeval kinnitab ta keha kaera- või maisihelvestega. Tee kõrvale näksib ta küpsiseid.

Ta käib vannis

Duši all ei meeldi tal käia – selle asemel liguneb ta hoopis vannis. Üks tema teenijatest seab hommikul vanni valmis ja ootab, kuni Elizabeth saab pestud ning on valmis oma päevakavaga edasi minema.

Ta laseb alati endale soengu teha

Kuninganna hommikud on täis poputamist. Pärast vannis ligunemist laseb ta endale soengu teha. Uskuge või mitte, aga tal on sama juuksur olnud juba pea 20 aastat!

Ta kuulab raadiot

Seda teevad meist paljud, kuid muusika asemel eelistab Elizabeth sättimise ajal oma lemmikut raadiosaadet kuulata. Tema Kõrgeausus kuulab alati BBC Raadio 4 saadet "Today Show".

Ta teeb trenni

See on ilmselt ka tema kõrge eluea saladuseks. 92-aastane kuninganna Elizabeth püsib nii aktiivsena kui võimalik. Hommikul jalutab ta ringi Buckinghami palee hoovis, vahel ka koos oma koertega. Vabadel päevadel meeldib talle oma armsate hobustega ratsutada.

Ta loeb ajalehte

Väga harva alustab ta oma päeva uudisteta. Riigipeana üritab ta end maailmas toimuvaga kursis hoida ja selleks loeb ta hommikuti ajalehte. Pole teada, mis tema täpsemaks eelistuseks on.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee