Inimesed

FOTO | Harry Potteri näitleja on raske haiguse tõttu aheldatud ratastooli (2)

Naisteleht.ee, 14. märts 2019, 12:31
Foto: Robert Grant / Scanpix
Harry Potteri filmides Rubeus Hagridit kehastanud näitleja Robbie Coltrane seisab silmitsi oma elu suurima võitlusega. Mees põeb osteoartriiti, millest tingitud sandistava valu tõttu on ta nüüdseks aheldatud ratastooli.

Kõndimisvõimetu 68-aastane Robbie Coltrane ootab hetkel põlveoperatsiooni, mis võib muuta tema elu. Näitleja tegi hiljuti Universal Orlando teemapargi uue atraktsiooni avamisel esimese avaliku ülesastumise pärast ratastooli sattumist. 

Allikas ütles väljaandele The Sun, et Robbie on valu käes kannatanud juba aastaid ning tema seisund muudkui halveneb. Näitleja loodab siirduda Ameerika Ühendriikidesse operatsioonile, mis tema põlve parandaks, ent seni ei suuda ta iseseisvalt kõndida.

Robbie olevat oma seisundist sügavas masenduses, kuid loodab pärast operatsiooni siiski jalule saada. "Vaevlen valu käes terve päeva," tunnistas ta varasemalt antud intervjuus. Tema seisund on tingitud kõhre murdumisest ja Robbie sõnul on tema põlv täielikult lagunenud.

Samal teemal

22. juuli 2019, 19:41
Kuidas õnnestus Harry Potteri osatäitjal lapstähtede needusest pääseda?

2 KOMMENTAARI

i
imestan 14. märts 2019, 17:17
Vaevleb ratastoolis? Miks siis ometi põlveliigese proteesi ei panda? - tavaline opratsioon ju.
h
H 14. märts 2019, 14:09
Heh põlv haige mull tunne ett mehel mingi 50 kilo liigsed kaalu sellest tuleb alustada kuidas ta peale oppi hakkab uut jalga tapma sellise kaaluga