Ilu ja mood

Just see on praegu maailma kõige moekamate naiste lemmiktrend! 

Eiris Teeveere, 15. märts 2019, 11:00
 Vida Press
Äsja lõppenud moemekade moenädalad andsid üpris selge pildi sellest, mida trenditeadlikud naised armastavad praegu kõige rohkem kanda. Õnneks on tegemist trendiga, mis sobib nii vanadele kui ka noortele ning kandmiseks erilist julgust ei vaja. 

Kui arvate, et Pariisi, Londoni, New Yorgi ja Milano moenädalate kõige olulisemad asjad toimuvad moelavadel, siis eksite rängalt. Tegelikult pakub juba ammu moešõudest rohkem huvi hoopis tänavamood ehk see, mida kannavad moeetendustele kutsutud moeeksperdid, -toimetajad ja muidu moegurmaanid. 

Selle põhjal tehakse järeldusi, millised trendid on hetkel kõige ägedamad ning millised kingad ja kotid kõige ihaldusväärsemad. Sel korral võib julgelt öelda, et esikohal olevaks trendiks on tviid.

Tviid pole tegelikult sugugi uus moeröögatus, vaid on ilma teinud juba aastakümneid ja seda eeskätt tänu Coco Chanelile. Tõsi, tviid materjalina pärineb hoopis Šotimaalt, kuid ihaldusväärseks materjaliks muutus see siiski tänu Chaneli moemajale. Kui varasemalt on tviidi peetud eelkõige konservatiivseks ja sellest valmistatud riideid sobilikuks eelkõige vanemale generatsioonile, siis nüüd on arusaamad muutunud ning tviid vallutanud ka nooremate ja mitte nii konservatiivset stiili armastavate naiste südamed. 

Nii ei olegi tviid mõeldud enam ainult viisakaks kontoririideks, vaid seda võib sama vabalt kombineerida T-särgi, lõhkiste teksade, tossude või hoopis armeesaabastega. 

Vaata, kuidas kombineerivad tviidrõivaid ja -aksessuaare oma riietuse juurde moehaid suuremates moemekades. 

 Vida Press
 Vida Press
 Vida Press

 Vida Press

Kuna ehtne tviidmaterjal võib olla üpris kallis, siis on mitmed veidi taskukohasemate hindadega kaubamärgid tulnud välja ka tviidi meenutavate materjalidega, mis näevad tegelikult sama head välja kui originaal. Seega, kui tahad samuti trendituultega kaasa minna, siis alljärgnevalt leiad mõned tviidrõivad ja -aksessuaarid, mis sobivad kandmiseks igas vanuses moemaanidele. 

Zara 39,95 €  
River Island 90 €  

Warehouse 29 €  
Kurt Geiger 185 €  

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee