Ilu ja mood

Printsess Diana stiilinipp on tegemas comebacki! (2)

Eiris Teeveere, 20. märts 2019, 10:34
Printsess Diana 1989. aastal Vida Press
Printsess Diana on üks meie aja armastatumaid stiiliikoone ning seetõttu ei tasu imestada, et ka mitukümmend aastat hiljem jõuab moelavadele mõni tema poolt tuntuks kantud kooslus. 

Printsess Dianat tunti kui moemõjutajat, kes pidevalt katsetas uusi asju, mida seni veel keegi polnud julgenud kanda või kokku sobitada. Nii mõnigi nendest katsetustest pani toona inimesi kulme kergitama ja erilist heakskiitu ei pälvinud. Samas täna korjavad nii mõnedki moemaanid, -disainerid ja stilistid printsess Diana poolt tuntuks kantud kooslusi uuesti üles. 

Nii on läinud ka kuulsa kauboisaapad ja dressi- või teksapüksid kooslusega. Nimelt oli just Diana esimene, kes hakkas laia säärega teksasid ja dresse kandma kaubaoisaabaste sees ja seda juba 1989. aastal. 

Printsess Diana 1989. aastal Vida Press

Nüüd kinnitavad aga moeanalüütikud, et see, ilmselt paljude jaoks veider kooslus, on tegemas võimsat comebacki. Lisaks sellele, et tänavamoes on sellist asja näha juba mõnda aega, jõudis see hiljaaegu ka moelavadele, kus tutvustati järgmise sügistalve trende. Nii võis nii mõnegi tuntud disaineri moeetendusel näha just printsess Dianast inspireeritud kauboisaabaste ja laiade pükste kombinatsiooni. 

Alberta Ferretti sügis/talv 2019 moeetendus Milanos  Vida Press

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee