Horoskoop

AVESTA 28. märts | Täna võidakse kergesti üksteist valesti mõista (1)

Kai Tamm, 28. märts 2019, 07:00
 Pixabay
Tänane päev on pühendatud hvarna’le ja see on jumaliku jõu ja võimu päev, mille mõte on valgustumine, vabanemine ja muundumine. See on väga imelik päev, mil võib juhtuda kõike, “puhta lehe” päev, mil võib alustada täiesti uut elu. Kui oled oma asjad hoolega läbi mõelnud ning kindel oma valikute ja otsuste õigsuses ning õigluses, siis võid alustada uut elu ja sind abistab jumalik võim kogu oma heasoovlikkuses.

Kuutsükli 22.päev on salatarkuste kogumise ja omandamise päev, maagiline tarkuseraamatu päev. Igasuguseid lepinguid ja koostööplaane tuleb detailselt kontrollida. Seda enam, et täna võidakse kergesti üksteist valesti mõista.

Päeva märgid:

Hea, kui välgud ja müristamine järgnevad mõnele sinu lausele, sest see on neile kinnituseks. Kui takerdud kuhugi ja kukud, siis on see hoiatus, et lased oma elus mööda mingi hea šansi. Kui miski kukub taevast sulle peale, siis ennustab see ootamatut elumuutust. Kui sinu peale langeb linnusulg, siis saad hea uudise. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud. Kui nägid unes äikest, välku, tuld, siis ootab sind täielik elumuutus. Kui nägid unes loomi, siis on karta valesid, kuulujutte, laimu.

Toit:

Hea on valmistada uusi, ebaharilikke ja eksootilisi toite. Ära keela täna endale midagi, isegi kui dieeti pead, sest tänane nälgimine ei anna midagi.

Soodsad värvid: erksad ja kirevad.

Ebasoodsad värvid: hall, punakaspruun ja monotoonsed toonid.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee