Horoskoop

AVESTA 29. märts | Jää igas olukorras rahulikuks, sest see on provokatsioonide päev ning neile ei tohi alluda 

Kai Tamm, 29. märts 2019, 07:00
 Pixabay
Tänane päev on pühendatud taevasele tulele ja seega loomingulisusele. See on võimas päev, mille mõju tuleb kindlasti ära kasutada. Ei tohi kaua magada, palju paigal istuda ega laiselda. Kasulik on arendada ideid, kuidas ja mille abil muuta oma elu külluslikumaks, sest päev annab palju jõudu ka võiduks ning muutusteks.

Kuutsükli 23.päev on saatanlik, mõttetu tigeduse ja agressiooni päev, mis muudab meeleolud kõikuvaks ja suhtlemise üsna keeruliseks. Inimesed kipuvad domineerima ja oma ego üles upitama. Jää igas olukorras rahulikuks, sest see on provokatsioonide päev ning neile ei tohi alluda. Kui tunned kipitust või tugevat sügelust pahkluu piirkonnas, siis imeb keegi sinu energiat.

PÄEVA MÄRGID:

Kui tunned tugevat tuuleiili või tuul lööb ootamatult lahti aknad või uksed, siis on see rikkuse ja uute tutvuste märk. Kui sind tabab kuumahoog, kõrvad tulitavad, suu kuivab, siis näitab see energia tõusu, tervise taastamist ja tugevnemist. Kui külmetad ning ei saa kuidagi sooja, siis on see hoiatus haiguse, languse, depressiooni eest, sest kaitseingel pöörab sinust ära. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea, kui sa üldse ei näinud und või ei mäleta seda.

TOIT:

Küpsetamine pole täna soovitav. Tuleb intensiivselt toituda, kuid sööma peab vaid energiarikast ning kergelt omastatavat toitu.

SOODSAD VÄRVID: kollane, tumepunane ja pruun. Kasuks tulevad ka säravad riideid.

EBASOODSAD VÄRVID: külmad toonid. 

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee