Horoskoop

AVESTA 30. märts | Tänane päev ei soosi maiseid ega tõsiseid tegusid 

Kai Tamm, 30. märts 2019, 07:00
 
Tänane päev ei soosi maiseid ega tõsiseid tegusid, sest päev valitseb inimpsüühika kõige peenemaid ja sügavamaid soppe. Tegele eneseanalüüsi ja –regulatsiooniga. See on meditatsiooni, hirmust vabanemise, saladuste tunnetamise päev. Täna ei tohi veestiihiat ärritada ja seega tuleb hoiduda kõigist veega seotud tegevusest.

Kuutsükli 24.päev on seotud loodusjõudude ärkamisega. Inimene võib saada tohutult jõudu ja energiat, kuid neid jõude tuleb osata ohjeldada. Siin tulevad kasuks füüsilised harjutused, millest eriti hea on pea peal või turiseis. Kuna tänane päev on pühendatud viljakusjumalale, siis on see ka seksuaalenergia avanemise päev, mis on soodne ühtimiseks ja viljastamiseks, kuid mitte liiderdamiseks.

PÄEVA MÄRGID:

Kui kogemata lõhud veega nõu, siis ennustab see varanduse või raha saamist. Kui valad vett maha, siis viitab see kuulujuttudele lähedaste kohta. Kui hammas läheb katki, siis on see hoiatus needuse eest. Väga halb, kui vaevled unetuse küüsis, sest see näitab, et oled solvanud taevast vetevalitsejat. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud. Kui unes sõid puu- või juurvilju, siis on oodata soodsaid tutvuseid ja abi.

TOIT:

Ei tohiks süüa loomset toitu ega tarvitada palju vedelikku. Hea on süüa piimasaadusi ja –toite. Kasulikud on kõik mahlased puuviljad.

SOODSAD VÄRVID: rohekashall, helesinine ja tumedad toonid.

EBASOODSAD VÄRVID: punane ja muud erksad toonid.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee