Horoskoop

AVESTA 31. märts | Tänane päev jagab valgust, soojust ja valgustatust ning on seotud laste, lapselikkuse ja lapsepõlvega 

Kai Tamm, 31. märts 2019, 07:00
 Pixabay
Tänane päev jagab valgust, soojust ja valgustatust ning on seotud laste, lapselikkuse ja lapsepõlvega. Ole rõõmsameelne ja vaata maailma läbi lapse silmade. Päikese abil on võimalik kustutada halbade tegude viljad. Selleks tuleb minna õue kui Päike paistab ja paluda andestamist. Peamine on tehtud vigu mõista, aga mitte nende üle kurvastada.

Kell 6.10 algav kuutsükli 25.päev on maagiline ja kõik inimesed muutuvad sel päeval pisut prohveteiks ning kõik öeldu pisut prohvetlikuks. Seepärast tuleb oma sõnu hoolega jälgida. Informatsiooni suhtes tuleb olla väga tähelepanelik. Sel päeval võib tarkust anda iga info. Isegi selline, mis esmapilgul mõttetuna näib.

PÄEVA MÄRGID:

Väga hea, kui täna on päikesepaisteline ilm ja et Päikese soosingust ja heasoovlikkusest osa saada, siis mine kindlasti jalutama. Kui miski sind üllatab, siis on oodata õnne. Kui hommikul kodust väljudes kuuled laste naeru või näed kuidas lapsed mängivad, siis viitab see eelseisvale rikkusele. Kui nööp tuleb ära või lukk läheb katki, siis ennustab see haigust. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid konkreetsed ja need kus nägid sugulasi või lähedasi inimesi. Tõlgendatakse otse.

TOIT:

Kasulik on süüa pähkleid seemneid, halvaad. Päeva joogiks on nisuõlu. Lihatoidud ja vein pole soovitavad.

SOODSAD VÄRVID: eredad ja erksad.

EBASOODSAD VÄRVID: sinine, hall ning sünged toonid.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee