Horoskoop

AVESTA 1. aprill | On kasulik teha kõike läbimõeldult, väikseima pingutusega 

Kait Tamm, 1. aprill 2019, 07:00
 Pixabay
Tänast Päikese päeva valitseb Kuu ja tema varjatud jõud. Kuu valdkonda kuuluvad astraalne puhastumine, virgumine, tärkamine, naiselik alge ja emadus. Loogilise mõtlemisega pole siin midagi teha. Juhindu intuitsioonist ja ära esita küsimusi. Ole allaandlik nagu vaha, kuid mitte kurjale. Kui miski ei õnnestu, siis nii ongi vaja. Saad just nii palju, kui ära oled teeninud.

Kell 6.30 algav kuutsükli 26.päev lisab päevale kriitilisi noote, mil kiputakse näitama oma halvimat külge. Inimestele on iseloomulik sekeldamine ja kärsitus. Kulutatakse palju energiat ja iga pisimgi asi kutsub esile ärritumise. Kuna täna on suur energiakadu, on kasulik teha kõike läbimõeldult, väikseima pingutusega.

PÄEVA MÄRGID:

Kui leiad peenraha, eriti kui vapp on pealpool, siis tuleb probleemidele õnnelik lahendus Kui satud ootamatult vihma kätte ja saad märjaks, siis on oodata õnne ja edu. Kui leiad peeglikillu, siis laheneb keeruline olukord. Kui sinu peale langeb linnusulg, siis saad lähemal ajal häid uudiseid või kohtad vana sõpra.. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tõesed ja annavad konkreetset ning otsest informatsiooni. Kui unes lendasid, siis saad energiat ja uusi sõpru.

TOIT:

Kasulik on juua naturaalseid mahlu, kompotti, allikavett, kuid ka valget veini. Pole hea süüa raskesti seeditavaid toite, samuti pähkleid ega mett.

SOODSAD VÄRVID: sinine, hõbedane ning luitunud toonid.

EBASOODSAD VÄRVID: oranž ja kollane.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee