Horoskoop

AVESTA 2. aprill | Sisemise töö tulemusena saavutatakse maailmapildi muutumine täiuslikumaks (2)

Kai Tamm, 2. aprill 2019, 07:00
 
Tänane päev on pühendatud taevatähtedele ja lubab meil oma tulevikku modelleerida. Hea on mängida loogikat nõudvaid mänge või lahendada loogilisi ülesandeid. Samal ajal kui sina mängid või lahendad ülesandeid tegeleb sinu alateadvus probleemidele või väljakutsetele parima lahenduse leidmisega.

Kell 6.46 algav kuutsükli 27.päev esindab intuitiivset tajumist. See on lootuste ja otsingute päev. Sisemise töö tulemusena saavutatakse maailmapildi muutumine täiuslikumaks. Just selle teadvustamine aitab lülituda salajaste teadmiste kanalisse. Me ei tee siin elus midagi ainult enda jaoks. Kui inimene palub abi enesele saab ta väga vähe, aga kui ta küsib ka teiste jaoks, saab ta ühenduse võimsa energiaallikaga.

PÄEVA MÄRGID:

Parim indikaator päevaks on hommik, eriti esimene tund peale ärkamist. Kui sel ajal sügeleb kael, siis hoia oma raha; kui selg, siis on tulekul ebameeldivused, mis on seotud lastega või probleemid armastuses; kui sügeleb kõht, siis tööga seotud ebameeldivused või oht koduloomade poolt. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud konkreetsed unenäod on tähenduslikud, sümboolsed ja segased mitte. Kui oled naine ning nägid unes kala, siis on see õnne sümbol. Kui nägid unes, et ujud vees, siis satud kellestki või millestki sõltuvusse.

TOIT:

Kasulikud on soolane kohupiim ja juust.

SOODSAD VÄRVID: punane, lilla ja valge.

EBASOODSAD VÄRVID: luitunud, soo- ja liivakarva toonid.

2 KOMMENTAARI

v
Väga hea 5. aprill 2019, 05:13
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
k
2. aprill 2019, 09:59
kui midagi sügeleb, tuleb end puhtaks pesta. Kui peale seda veel sügeleb, tuleb arsti juurde minna. Kui sügeleb kirpude või sügeliste tõttu, tuleb parasiiditõrjet teha.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee