Horoskoop

AVESTA 3. aprill | Päev toob kaasa selgeltnägemise- ja telepaatiajuhtumeid 

Kai Tamm, 3. aprill 2019, 07:00
 
Tänane päev kuulub elavale hingele. Suhtu heatahtlikult kõigesse elavasse, hoolitse loomade ja maiste hüvede eest. Küpseta leiba ja jaga seda teistega. Anna almuseid ning tee südamest tulevaid kingitusi, sest südamliku ja heatahtliku suhtumisega tõmbad ligi maiseid hüvesid. See on ühtsuse ja harmoonia päev, mil suurim patt on tülitsemine.

Kell 6.52 algav kuutsükli 28.päev toob kaasa selgeltnägemise- ja telepaatiajuhtumeid. Unes või läbi meditatsiooni võid näha oma eelmisi elusid, sest see on läbinägemise ja karmaga seotud päev, mil võib jõudma kõrgemate tõdedeni. Kontrolli oma emotsioone, sest tusameel ja nukrutsemine teevad palju halba.

PÄEVA MÄRGID:

Tänase päeva märke eriti ei jälgita, kuid kui loomad sind hellitavad, linnud istuvad õlale või näed palju loomi, siis on oodata abi ning soosingut. Kui loomad sind ründavad, siis on see märk, et sinu elutee suund on vale. Kui loomad ründavad last, siis on see märk vanematele, et lapsel puudub kaitse. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud segased unenäod pole tähenduslikud. Kui unes suplesid või nägid vett, on karta kuulujutte. Kui unes sõid, jõid või nägid piima, siis on oodata õnne ja heaolu. Kui nägid unes raha, siis seda ka saad. Kui nägid unes talvist maastikku, siis tähistab see haigust.

TOIT:

Hea on juua piima ning süüa piimatoite. Toit peab olema kerge, mitmekülgne ning mitte sisaldama liha.

SOODNE VÄRV: roheline.

EBASOODSAD VÄRVID: punane ja kirevad toonid.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee