Müstika

AVESTA 4. aprill | Tänasel päeval on au sees naised ja emad 

Kai Tamm, 4. aprill 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänasel päeval on au sees naised ja emad. Taevas ei tunnista isikut, kes naisterahvaga tülli läheb. Igasugune töö, mis täna tehakse peab olema rõõmuks. Väga sobiv päev, et olla oma kodus perenaine selle sõna igas mõttes, kuid leia aega ka selleks, et minna loodusesse ja nautida selle ilu.

Ära lase end heidutada astraalsest udust, mille laotab laiali kell 7.10 algav kuutsükli 29.päev. See on saatanlik päev, kuhu koguneb kogu eelneva kuutsükli „mustus“, kuni kuuloomise hetk selle homme põletab. Kui lased end vallata rahutusel ja negatiivsetel mõtetel, siis võimenduvad need koheselt mitmekordseks. Soovitav on enne magama minekut ohtra veega üle uhtuda, et vältida negatiivse energia kuhjumist.

PÄEVA MÄRGID:
Kui satud juhuslikult vihma kätte või näed vikerkaart, siis ennustab see abi saamist ning heaolu saavutamist ja taevased sademed on puhastava mõjuga. Kui kuuled müristamist, näed välku, siis need on kõrgema abi märgid. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest täituvad nii sümboolsed kui ka reaalsed. Kui nägid unes vett, siis on oodata edu, raha ning tasu. Kui nägid unes riideid, riietusid või eriti kui panid jalanõusid jalga, siis on oodata kiiret sõitu, reisi või elumuutust paremuse poole.

TOIT:
Hea on süüa palju puuvilju, eriti tsitruselisi, mett, halvaad, maiustusi ning juua puuviljamahlu. Hea päev paastumiseks.

SOODSAD VÄRVID:
oranž ja hõbedane.

EBASOODNE VÄRV:
erkroheline.