Horoskoop

AVESTA 6. aprill | Tänane päev on seotud õigluse kaitsmise ning võitlusega tumedate jõududega 

Kai Tamm, 6. aprill 2019, 07:00
 Pixabay
Tänane päev on seotud õigluse kaitsmise ning võitlusega tumedate jõududega, kes täna aktiviseeruvad. Peamine on võita enese hirmud, sest midagi ei tohi karta. Abiks on palvete lugemine. Kaitse kindlalt oma seisukohti. Ära planeeri tulevikku. Tee jooksvaid asju, mis nõuavad kiiret otsustamist.

Kell 7.32 algava kuutsükli 2.päeva märksõna on soovide tulv. Täna saadud informatsioon on tähtis kogu eeloleva kuu jaoks. Hommikul on soovitav teha maoloputus. Selleks on soovitav juua 1 liiter soolast, sidrunimahlaga segatud vett. See on abiks sinu keha tunnetusele, mis on talle kasulik ja mis mitte.

PÄEVA MÄRGID:
Kui puhub tugev vastutuul, siis sulle osutatakse abi. Kui sinu peale langeb linnusulg, siis on oodata edu materiaalsetes asjades. Kui leiad palju metallesemeid ja eriti, kui need on sarnased, siis ennustab see ootamatut õnne. Kõik tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud head ning meeldivad unenäod võivad täituda viimse täpsuseni või vastupidi. Hea unenägu võib tähendada pettust, sest sind tahetakse millessegi meelitada. Hea, kui nägid autode võidusõitu või sõitsid ise autoga, sest see annab lootust paremale tulevikule. 

TOIT:
Süüakse pannkooke ja muid ümara kujuga küpsetisi. Pole soovitav juua veini, süüa seeni, rohelist köögivilja ega loomset toitu, eriti kanaliha ega -mune.

SOODSAD VÄRVID:
valge, kollane, oranž ja tumepunane.

EBASOODSAD VÄRVID:
hall, helesinine ja tumedad toonid.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee