Horoskoop

AVESTA 7. aprill | Tänane päev on rõõmu ja lõbustuste päev, kuid kogu päeva läbib õiglus 

Kai Tamm, 7. aprill 2019, 07:00
 Pixabay
Tänane päev on rõõmu ja lõbustuste päev, kuid kogu päeva läbib õiglus. Üleeilse, eilse ja tänase päikesepäeva valitsejad Mitra, Sraoši ning Rašnu on kolm õiglast kohtunikku, kelle ette inimene pärast surma astub. Vaheta informatsiooni ja kogemusi. Tee kõike, mida soovid, kuid peamine on, et sinu tegevuses poleks pahatahtlikkust.

Kell 7.44 algav kuutsükli 3.päeval on kasulik on tegeleda vaid igapäevatoimetustega. Kasuks tulevad füüsilised harjutused. Igas liigeses asub energeetiline keskus kui väljund ühele astraalkeha tasandile. Seetõttu tuleb muljuda sõrmi ja varbaid, liigutada õlgu (nt. ringid) ja teha harjutusi kõikide liigeste liikuvuse parandamiseks.

PÄEVA MÄRGID:
Hea märk, kui sa kuidagi ärgata ei tahtnud, sest see näitab, et sinu südametunnistus on puhas. Kui näed üheaegselt päikest ning vihma või vikerkaart, siis on oodata rahu, heaolu ning õiglust. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tõesed vaid siis kui saabuval öösel on pilves ja sombune ilm. Siis täituvad need ruttu, 1-2 päeva jooksul. Kui nägid unes vett, siis tähistab see puhastumist. Kui nägid unes riideid, siis on oodata heaolu ja õnne.

TOIT:
See on rõõmu päev ning ka toit peab olema rõõmuks. Soovitavad on kohupiim, piimatoidud, puljongid ja keedused. Kasulik on kogu päeva jooksul midagi näksida.

SOODSAD VÄRVID:
hall ning tumedad ja ranged toonid.

EBASOODSAD VÄRVID:
kirevad ja säravad.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee