Horoskoop

AVESTA 8. aprill | Tänane päev on pühendatud esivanemate hingedele, kes on ühtlasi meie kaitseinglid (1)

Kai Tamm, 8. aprill 2019, 07:00
 
Tänane päev on pühendatud esivanemate hingedele, kes on ühtlasi meie kaitseinglid. Ära solva kedagi ega keeldu palvete täitmisest. Ära tee kaugeleulatuvaid tulevikuplaane ega anna allkirju ega lubadusi. Püüa tunda end osakesena loodust ja loodusest.

Kell 7.59 algav kuutsükli 4.päev on pühendatud valikule hea ja kurja vahel, mis toimub nii mõtete sõnade kui ka tegude tasandil. Seepärast tuleb hoida oma mõtted võimalikult puhtad. On ju neis kõige algus. Sassis lõngade vms. lahti harutamine on sümboolne tegevus, mis võib viia ajas tagasi sündmuse või mõtte juurde, millest sai alguse ebaõnn või viltuvedamine.

PÄEVA MÄRGID:
Hea märk paigale, kus päike tõuseb vines, sest näitab, et see paik on esivanemate kaitse all. Kui mõni loom tuleb sulle koju või sinu koer haugub sinu peale, siis kaitsevad sind esivanemad. Täna võib valada klaasi punast, maitsestatud veini ning asetada see mõneks päevaks aknalauale. Kui see aurab kiiresti ära, aitavad esivanemad sind. Kui ei aura, ei võetud sinu ohvrit vastu. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud, kuid täituvad alles hiljem. Kui nägid unes puid või lilli, siis on oodata õnne, armastust või ootamatut sissetulekut.

TOIT:
Täna on hea süüa rosinatega riisi või mõnda muud piimaga keedetud putru, taimetoitu, idandeid, rohelist.

SOODNE VÄRV:
roheline

EBASOODSAD VÄRVID:
oranž, kollane ja must.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee