Horoskoop

AVESTA 9. aprill | Tänase päeva märksõna on võit! 

Kai Tamm, 9. aprill 2019, 07:00
 Pixabay
Tänase päeva märksõna on võit, mida sümboliseerib tulemõõgaga ingel, kes lõikab läbi ebaõigluse ja võidab pimeduse. See on aktiivne päev, mil tuleb astuda võitlusse õigluse eest ning näha asju nii nagu need on. See on tõsine päev ja seepärast ära raiska sõnu niisama. Väga tähtis on täna võita endas kahtlused, tunnistada Jumalikku jõudu ning õnnistust.

Kell 8.18 algav kuutsükli 5.päev nõuab kindlaks jäämist enda seisukohtadele ning vajadusel ka väljaastumist nende, kuid ka teiste inimeste eest. Kõigest, mis sinu ümber toimub tuleb olla teadlik. Kahtlemine, otsustamatus ja hajutatus võivad nullida sinu plaanid.

PÄEVA MÄRGID:
Kui tuulehoog avab akna, siis ennustab see uue elu algust. Kui leiad metallesemeid, eriti teravaid, siis leiad lahenduse keerulistele probleemidele. Kui mõni terariist kukub maha ning jääb millessegi kinni, siis on karta erimeelsust ja riidu. Kui ennast haavad, siis ootab ees lahkumine lähedasest inimesest, kuid see tuleb sulle vaid kasuks. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid need, mis on seotud võitluste, lahingu, terariistade või relvadega. Neil on seos sinu tehtud eluliste otsustega. Kui nägid unes lahingut ja võitsid kedagi, siis oota elumuutust.

TOIT:
Söö teravat ja rasket toitu, praetult või toorelt. Kasulik on süüa palju küüslauku. Võid süüa liha, kuid mitte sealiha.

SOODSAD VÄRVID:
punane ja erkkollane.

EBASOODSAD VÄRVID:
heledad ja pastelsed.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee