Horoskoop

AVESTA 10. aprill | Võib alustada uut tsüklit ja seepärast on päev soodne ka abiellumiseks (2)

Kai Tamm, 10. aprill 2019, 07:00
 Pixabay
Tänane päev on pühendatud suurte jõudude ja vahendite ligitõmbele, rikkusele ja küllusele. See on hea päev, et läbi viia mitmesuguseid üritusi või seltskondlikke koosviibimisi. Võib alustada uut tsüklit ja seepärast on päev soodne ka abiellumiseks. See on maiste rõõmude ja harmoonia aeg, mis ei anna midagi kurvameelsetele ja elurõõmu kaotanud inimestele.

Kell 9.12 algav kuutsükli 6.päev on seotud kosmilise armastuseenergia ja selle omandamisega. Selleks tuleb kasvõi mõned minutid õues seista ja sügavalt nina kaudu sisse hingata. Naudi lõhnu: süüta lõhnapirrud või aroomilamp. Samuti on kasulik teha muusikateraapiat, kuna see puhastab hinge.

PÄEVA MÄRGID:
Kui leiad särava eseme, siis on oodata õnne ja kingitusi. Kui sinu kohal süttib ootamatult valgus, siis ennustab see head tervist ja heaolu. Kui näed tihti peeglit või leiad peeglikillu, siis on tulemas elumuutus. Kui puruneb kell, mõni majapidamisriist või termomeeter, siis näitab see, et sinu elu alustoed kõiguvad. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid need, mis jäid meelde. Kui nägid unes välku, sädemeid või tuld, siis ennustab see tervenemist, elumuutust või kauget teed, kuid see tuleb alles pika aja pärast.

TOIT:
Tänane toit peab olema raske, kuid mitte loomne. Mõistlikus koguses võib täna juua ka kangeid alkohoolseid jooke.

SOODSAD VÄRVID:
tumesinine ja punakaspruun.

EBASOODSAD VÄRVID:
helesinine ja kirevad toonid.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee