Kultuur

FOTOD | Jõle, haisev, külm ja kohutav! Õnne-Mare vaevleb trellide taga (9)

Naisteleht.ee, 10. aprill 2019, 17:30
Foto: Õnne 13
Aprilli alul võtab Allan (Raivo E. Tamm) ennast kokku ja sõidab Tallinnasse tegema midagi, mida ükski mees vabatahtlikult ette ei võtaks. Ta läheb oma kallist kaasat vanglasse vaatama. Õnne tänava lood jätkuvad Tallinna vanglas.

Marele (Anne Veesaar) määras kohus riigivarguse ja korruptsiooni eest kolm kuud ja neliteist päeva reaalset vangistust ning praeguseks on sellest vaid esimene jupikene ära kantud. Vana Tallinna vangla on aga nii jõle, haisev, külm ja kohutav, et juba praegu hakkab vaene Petersoni-proua kannatuste all murduma. On ta ju ikkagi harjunud Õnne tänava mugavustega, aga enam pole tal isegi kempsus privaatsust, paberist rääkimata. Igal sammul käsib ja kiusab Maret kongikaaslane Tatjana (Jekaterina Kordas), kes ütleb, et tema juba neid vargaks läinud poliitikuid teab, vangis näeb selliseid pidevalt.

Allan jõuabki täpselt selleks ajaks vanglasse kohale, kui Tatjana lubab Mare mättasse lüüa. Kalli mehe embused küll aitavad natuke, aga ega Allani vingus nägu ka mingi eriline lohutus ei ole. Mis sest loost saab ja kas Petersonid lähenevad või kaugenevad vanglamüüride vahel, selgub juba järgmise nädala „Õnnes“.

Foto: Õnne 13

Mare Peterson kirjutati sarjas vangi, sest teda kehastav Anne Veesaar taastub hetkel puusaoperatsioonist. Stsenarist Andra Teede selgitas Kroonikale, et ta ei kirjutaks Veesaart sarjast iial välja, enne tulgu või veeuputus. "Mare läheb vanglasse tõesti, aga sinna läheme me talle järele ja kõik televaatajad saavad Mare kannatusi kongis nautida. Operatsioonist taastumine läheb loodetavasti Annel ilusasti ja vanglast tuleb ta tagasi veel energilisemana."

Anne Veesaare puusaoperatsioonist on möödas juba kuus nädalat ja varsti ootab teda ees juba teine operatsioon, kuna ka teine puusaliiges oleks vaja välja vahetada. “Nüüd ma juba tean, mis see on ja enam ma niimoodi ei pabista ega karda. Nüüd ma tean kuidas pärast lõikust toimida, milliseid harjutusi hakata kohe tegema, kui jalgu tundma hakkan,” rääkis näitleja möödunud nädalal "Ringvaatele" antud intervjuus.

„Õnne 13“ on ETV eetris laupäeviti kell 20.30.