Suhted

EHMATAB ÄRA KÜLL: koeraga jalutanud naine jõudis seksiva paarini... (37)

Ohtuleht.ee, 10. aprill 2019, 10:14
Foto: PantherMedia/Scanpix
Õhtulehele kirjutas lugeja, kes ootamatult sattus tunnistajaks  armastajapaari kirglikule ühtele.

„Olin tavapärasel jalutuskäigul oma koeraga, kui kuts midagi puu alla nuuskima jäi. Minu pilku haaras teise korruse aken, kus käis mingi agar hüplemine. Täpselt selline tunne, et keegi põrkuks justkui suure palli peal üles ja alla,“ kirjeldab Eve.

„Koer asjatas edasi ja ma ise mõtlesin, et ju mõni mudilane hüppabki pallil,“ ei pööranud Eve nähtule enam suuremat tähelepanu, vaid jalutas edasi. 

„Tagasiteel koju tõmbas koera taas miski just sinna samasse paika. Ja mu pilku püüdis sama tegevus. Kuidagi kummaline tunne tekkis, sest minu ring koeraga oli olnud vähemalt 10–15 minutit pikk. Hakkasin juba mõtlema, et äkki...“ hakkas naine kahtlustama, et on tahtmatult sattunud peale armurõõme nautivale paarile. 

Koer ajas veel omi asju ja viis ka perenaise majale lähemale.

„Enam ma üles ei vaadanud, aga nagu selgus, siis kostis aknast väga kägisevaid ja ähkivaid hääli. Ju seal ikka meie iivet tõsteti. Aga respekt – taolises poosis on ikka üks korralik trenn tagatud! Üritasin koera eemale tirida, aga tema otsustas just nende akende juures pikemalt passida,“ tundis naine selles olukorras end ebamugavalt.

„Eks seda oli ka arvata, et palju pole jäänud, mil ka eestlased hakkavad palju vabamalt ja avalikult seksima – nüüd on see aeg siis käes. Alles ju oli uudis, kus politsei pidi käeraudades paarikest päästmas käima,“ usub Eve.

37 KOMMENTAARI

s
Sirts 12. aprill 2019, 09:12
Kunagi minu koer sattus Mustamäe metsas jalutades Rahumäe surnuaia nõlval seksiva paari peale. Koer oli vabalt ilma rihmata, küllaltki noor veel. Järs...
(loe edasi)
k
konsa 12. aprill 2019, 08:52
EHMATAB ÄRA KÜLL: koeraga jalutanud naine jõudis seksiva paarini... .-.-.-.- see koer paistab olevat väljamõeldud tegelane
Loe kõiki (37)