Horoskoop

AVESTA 11. aprill | Mida vähem aega veedad nelja seina vahel, seda parem! 

Kai Tamm, 11. aprill 2019, 07:00
 
Tänase päeva valitseja on Vata, kellele alluvad tuul ning atmosfäär. Tuul paneb õhu ringlema ja toob kaasa muutused. See on hea aeg infovahetuseks. Ära tänaseks midagi planeeri, sest päev on täis ootamatusi. Pigem juhindu intuitsioonist ja võta kõike kergelt. Päev annab võimaluse valida oma tee. Mida vähem aega veedad nelja seina vahel seda parem.

Kell 9.24 algav kuutsükli 7.päev on seotud sõnamaagiaga ning soosib tööd loodusestiihiatega. Läbi meditatsiooni võib jõuda paljude asjade ja seoste lahtimõtestamisele. Jälgi hoolikalt, millest räägid. Tänane rahutus ja muretsemine on enese vabatahtlik sidumine probleemidega.

PÄEVA MÄRGID:

Kui kodunt väljudes on tuul selja tagant, siis tuleb päev edukas ja sulle osutatakse abi. Kui tuul viib ära mõne paberi või purunevad nõud, siis on oodata õnne. Kui sinu keha lõhnab kevadlillede (naisel) või äsjaniidetud heina järgi (mehel), siis on sul maagiline kaitse ehk kaitseingel ning ebaõnn lahkub sinu elust. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud ning täituvad kiiresti. Kui nägid järjest mitut unenägu, siis on tulemas soodsad elumuutused. Kui nägid unes tuld, siis on oodata õnne ja abi.

TOIT:

Sobivad kerged toidud: salatid, pähklid, rohelised herned ning kõik luuviljalised viljad.

SOODSAD VÄRVID: luitunud ja pastelsed.

EBASOODSAD VÄRVID: punane, oranž ja kirevad toonid.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee