Ilu ja mood

Uus hittkott on nii väike, et sinna ei mahu isegi huulepulk! 

Eiris Teeveere, 12. aprill 2019, 14:12
 Vida Press
Kotimoes muutuvad käekotid järjest pisemaks. Nüüd on aga üks moebränd tulnud välja lausa nii tillukese kotiga, et sinna mahub paremal juhul vaid nätsupakk. 

Suurte sumadanide aeg on läbi ning õige trendikott on sama tillukene kui keskmise naise rahakott. Kui praegustesse mikrokottidesse võis paremal juhul siiski väiksema mobiiltelefoni ja pangakaardi ära mahutada, siis uuematesse need kindlasti enam ei mahu.

Nimelt tuleb prantsuse luksusbränd Jacquemus tuleval sügisel välja uue mikrokotiga, mis on nii väike, et meenutab võtmehoidjat. Koti nimi on "Mini Le Chiquito" ning esmakordselt esitleti neid Pariisi moenädalal. Tõsi, modellide näpuotsas rippuvat kotikest polnud esmapilgul nähagi, vaid paljud avastasid aksessuaari olemasolu alles moeetenduse pilte suurendades. 

Jacquemus on minikottidega moemaailma pöördesse ajanud ka varem. Nende senise minikoti eest, mille mõõtmed on kõigest 12x6 sentimeetrit, tuleb välja käia üle 500 euro. Kui palju "Mini Le Chiquito" maksma hakkab pole veel selge, kuid usutakse, et tegemist on hinnast hoolimata järjekordse moemaailma hitiga. 

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee