Inimesed

Tähesära, peadpööritavad suhted ja loominguline allakäik ehk 70. sünnipäeva tähistava Alla Pugatšova kirev elu (2)

Verni Leivak | Fotod: Scanpix, Vida Press , 15. aprill 2019, 09:00
Foto: Sysoyev Grigory / TASS
Täna saab 70aastaseks Venemaa estraadidiiva Alla Pugatšova. Kuigi staar teatas kümne aasta eest, et soolokontsertidel ta enam üles ei astu, on teda aeg-ajalt ikka laulmas kuuldud.

Tulevane miljonite lemmik sündis Moskva töölisperes keskmise lapsena. Vanim perepoeg Gennadi suri õrnas eas ja Alla kasvas üles koos vend Jevgeniga. Alla mõlemad vanemad sõdisid hitlerliku Saksamaa vastu ja tema vaarema teati tuntud ravitseja-ennustajana. Muuseas – Venemaal on väga levinud kuuldused ka Pugatšova üleloomulikest võimetest. Sõjas ühe silma kaotanud isa Boriss töötas jalatsivabriku asedirektorina ja mõisteti majanduskuriteo eest kolmeks aastaks vangi, kuid vabastati üsna pea eeskujuliku käitumise eest. Ema Zinaida teenis leiva lauale samas tehases kaadriosakonna juhataja asetäitjana.

Edasi lugemiseks vajuta:

Samal teemal

15. aprill 2019, 00:01
Raadio Vaba Euroopa: Pugatšova on Vene vaste Liza Minnellile
15. aprill 2019, 00:01
Olavi Pihlamägi: „Diiva Alla Pugatšova igal liigutusel on hinnalipik küljes.“

2 KOMMENTAARI

t
taksojuht 16. aprill 2019, 08:18
Ei mäleta aastat, kuid hotellis Palac, Tallinas, laamendas ja lõhkus sulgpadjad. Terve tuba oli sulgi täis. Aastaid hiljem teda sinna enam vastu ei võetud. Aga tol ajal oli ta kuulsus jne.Palju õnne sünnipäevaks ikkagi.
p
Pole 15. aprill 2019, 12:51
kunagi tema laulmist kõrgelt hinnanud. Ta on võrdne kõikide teiste vene artistidega, ei parem ega halvem.