Horoskoop

AVESTA 13. aprill | Hea aeg neile, kelle südametunnistus on puhas 

Kai Tamm, 13. aprill 2019, 07:00
 Pixabay
Tänase päeva valitseja on religioosse tarkuse kehastus ning päeva märksõnad on usk ja südametunnistus. See on hea aeg neile, kelle südametunnistus on puhas. Teisi võivad tabada saatuselöögid, sest halb tõmbab halba ligi. Ära alusta uusi asju vaid tee kõike plaani järgi. Lõbutsemine ja naer pole päevakohased. Pigem vaiki ja loe tarku raamatuid.

Kell 11.49 algav kuutsükli 9.päev, toob kaasa illusioone, pettust ja eksitusi ja seepärast on eriti tähtis kuulata oma südame häält. See on saatanlik ja ohtlik päev. On vaja puhastada oma teadvust, mõtteid ja vältida negatiivsust. Viimasest vabanemiseks on väga hea teha jalgadele meresoola vanni.

PÄEVA MÄRGID:

Ootamatu vihma kätte sattumine või lihtsalt märjaks saamine ennustab kaitset ja abi kõrgemalt. Kui mõni koht hakkab kõvasti sügelema, siis kirub sind keegi. Jalgade ja käte higistamine osutab saabuvale haigusele. Enda ära määrimine on takistuste märgiks. Hea kui sa tänase ja homse päikesetõusu vahel üldse und ei näinud. Ainus hea unenägu on vihma käes olemine, sest see on puhastumise märk. Kuid täna võib homseks unenägu tellida. Selleks tuleb poolest päevast mitte süüa ja enne loojangut mitte magama heita.

TOIT:

Täna on kasulik paastuda. Kui paastuda ei soovi, siis sobivad soolased piimatoidud, pannkoogid, kohupiim, leib.

SOODSAD VÄRVID: valge ning musta ja punase või mürkrohelise ja kollase kombinatsioonid.

EBASOODSAD VÄRVID: hall, pruun ja violetne.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee