Horoskoop

AVESTA 14. aprill | Lepi vaenlastega ja maksa tagasi võetud võlgu 

Kai Tamm, 14. aprill 2019, 07:00
 Pixabay
Tänase päeva valitseja on taevase tõe kehastus. Päeva märksõnad on ka õiglus ning ustavus ning nende omaduste kandjaid õnnistatakse heaolu, jõukuse ja küllusega. Iseasi, mida need sõnad kellegi jaoks tähendavad ja kellele kui paljust piisab, et tunda end vaba ja õnnelikuna. Ära alusta uusi asju ega tee mingeid avantüüre. Lepi vaenlastega ja maksa tagasi võetud võlgu.

Kell 12.53 algaval kuutsükli 10.päeval on kasulik mediteerida nii enda kui kogu suguvõsa karma üle. Siin aitab meditatsioon ka oma „juuri“ tunnetada. Abiks on siin ka oma vanemate ja esivanemate piltide vaatamine. Inimesed tegutsevad täna paljuski alateadlikult. Hea on parandada peresiseseid suhteid, lahendada perekondlikke probleeme ning püüelda üksteisemõistmise poole.

PÄEVA MÄRGID:

Kui majas puhkeb õitsele mõni lill või kingitakse sulle potilill, siis on oodata õnne ja rõõmu. Väiksemad raha või asjade kaotused on vabanemine halvast karmast. Kui sul neist asjadest kahju pole, siis saad palju enam tagasi. Ühtegi leitud asja pole soovitav üles võtta, kuna sellega võtad endale võõra karma. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest täituvad vaid konkreetsed. Mida kirkam oli uni, seda kiiremini täitub.

TOIT:

Soovitav on juua palju piima, süüa porgandit, seeni, meega kohupiima, võiga putrusid. Loomne toit pole soovitav.

SOODSAD VÄRVID: valge, kollane, roosa.

EBASOODSAD VÄRVID: must, sinine ja pruun 

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee