Suhted

TOTAKAD TUTVUJAD: kohtudes numbrit küsida ei julge, aga internetis pasundatakse kõik kohad täis (4)

Ohtuleht.ee, 15. aprill 2019, 10:19
Foto: PantherMedia/Scanpix
„Kohtad klubis või baaris mõnda toredat neiut, kellega tahaks ka edaspidi suhelda. Vahetaks numbreid ja homme võiks juba helistada. Ei! Jumala eest kindel ei! Tänapäeval tuleb hiljem hoopis sotsiaalmeedia kaudu seda meeldivat neiut otsima asuda,“ alustab oma kirja Õhtulehele 31aastane Marko.

„Ei möödu enam päevagi, kui mõni noor ja saamatu mees või naine ei kurdaks sotsiaalmeedias, et otsib eilsel peol kohatud kaaslast. Kuidagi haiglaseks kisub see asi... Kas tänapäeval ollakse nii saamatud, et ei ole julgust peol huvitavale inimesele ligi astuda, et temalt telefoninumbrit küsida?! Kas seda peab ikka internetis tegema? Esiti kogu maailmale kuulutama, et näost näkku ei saanud sellega hakkama – uskumatu“ kirjutab Marko.

„Meie vanemad ja vanavanemad said üldse ilma sotsiaalmeediata hakkama, aga nüüd ei suudeta kõige lihtsamat sammu astuda ja suhelda. Mis edaspidi saab – kohtama saadetakse sõber end esindama? Voodisse minnakse pimedas ja teki all?! Või tehakse ka seda läbi veebi?! Noored – võtke end kokku ja tõestage, et te pole mingid saamatud könnid,“ loodab mees, et noored tema nõu kuulda võtavad.

Kuidas sulle tundub – kas praegune põlvkond on vastassooga suhtlemisel hädas?

4 KOMMENTAARI

o
Oma nimi. 18. aprill 2019, 11:07
Hea autor kas arvad et need kellele artikkel oli mõeldud, üldse loevad lehte. Nende uudised on teises meedias kirjas. Sellistes uudistes kus on pardihuultega teismelised hoopis oma pildid pannud.
b
benny 18. aprill 2019, 08:55
Muidugi.Ja 95 % ei tea oma nime ka peast.
Loe kõiki (4)