Horoskoop

AVESTA 15. aprill | See on saladuslik ja hea päev neile, kes seda kasutada oskavad 

Kai Tamm, 15. aprill 2019, 07:00
 Pixabay
Tänane päev on pühendatud aususele, väärikusele, õiglusele, kuid ka õitsengule ja varanduse kasvule. See on saladuslik ja hea päev neile, kes seda kasutada oskavad. Ära unusta, et kõik algab mõttest! Täida rituaale ja säilita rahu ning korda. Tegele maiste asjade, ärinduslike tehingute ja sissetulekute suurendamisega.

Kell 14.24 algav kuutsükli 11.päev manitseb ettevaatusele ja tagasihoidlikkusele emotsioonide ning spontaansete energiasööstude osas. Tuleb puhastada kõiki kolme keha: astraalset energeetiliste harjutustega, mentaalset palvetega ning füüsilist veeprotseduuride ja nälgimisega.

PÄEVA MÄRGID:

Kui kohtad kodust väljudes täis kottide või ämbritega inimest, on see saabuva heaolu, abi ja varanduse suurendamise märk. Kui hommikul kukub miski maha või kaob, siis lased täna mingi võimaluse mööda. Parim märk on täna raha saamine, s.t. seda tuleb veelgi. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea kui nägid palju unenägusid, sest need kõik on seotud varandusega. Kui nägid unes reisi või kolimist, siis ennustab see uue ettevõtmise algust. Kui nägid unes mäge, siis on saabumas edu.

TOIT:

Täna võib süüa kõike mida hing ihkab, kuid toit peab olema mitmekesine. Kasulikud on kõik piimatooted, pirukad, küpsised, kuid kes suudab, sellel on väga kasulik dieeti pidada. Juua võib valget kuiva veini.

SOODSAD VÄRVID: kuldne, valge, oranž ja bordoopunane.

EBASOODSAD VÄRVID: must, sinine ja lilla.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee