Horoskoop

AVESTA 16. aprill | Kasulik on käia võimalikult palju jala ja teha füüsilisi harjutusi värskes õhus (1)

Kai Tamm, 16. aprill 2019, 07:00
 Pixabay
Tänane päev on pühendatud taevale ja see on kosmiline avatud uste päev, mil oleme taevaste valvsa silma all. Järgi rangelt viisakusreegleid, inimestevaheliste suhete eeskirju, õigusi ning seadusi. Kasulik on käia võimalikult palju jala ja teha füüsilisi harjutusi värskes õhus. Jälgi taevast, sest seal on taevased märgid ja ended.

Kell 15.57 algava kuutsükli 12.päeva tähis on jõud ja soosing. See on väga harmooniline armastuse ja kaastunde, vaimsuse ning rahunemise päev. Hea päev, et taastada katkenud või mõranenud suhteid, sest head algatust reeglina tagasi ei lükata. Armusuhted eeldavad küpsust ja mõistmist.

PÄEVA MÄRGID:

Vihma kätte sattumine, kui päike paistab või vikerkaare all seismine on täna väga heaks märgiks: siis võib soovida oma salajasemaidki soove ja need täituvad. Heaks endeks on leida võtmed, mis tähendab maja omandamist või edukat reisi. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud. Kui nägid unes taevast, tähti, vikerkaart, siis on oodata õnne ja edu. Kui nägid unes end alasti, siis tähistab see puhastumist ja tervenemist.

TOIT:

Toiduvalmistamiseks ei ole tänane päev soodne Tuleb süüa eelnevalt valmistatud toitu, mis peab olema mitmekesine, õhuline, kerge ja soovitavalt vedel. Kasulik on süüa piima ja eriti hapupiimatoite.

SOODSAD VÄRVID: helesinine, kuldne ja punane.

EBASOODSAD VÄRVID: roheline ja pruun.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee