Ilu ja mood

TOP 8 | Printsess Diana kõige tähtsamad ilureeglid läbi aegade 

Naisteleht.ee, 16. aprill 2019, 08:53
 PATRICK RIVIERE / AFP / Scanpix
"Printsess Diana oli teadlik soengu ja meigi võimust ning see on miski, mida ei tohiks keegi kunagi alahinnata," on tema jumestuskunstnik Mary Greenwell öelnud. Ta oli ilus nii seest kui ka väljast ja kõik, mida ta tegi, pälvis ohtralt rahvusvahelist tähelepanu. Kuigi Dianat ülistati tema loomuliku ilu pärast, oli tal varuks ka mõned nipid. Ajakiri Marie Claire on välja toonud kaheksa ilureeglit, millest printsess alati kinni pidas.

1. Korralik nahahooldus

"Tal oli uskumatu nahk, mille eest tuleks päeva lõpus muidugi au anda perekonna geenidele," sõnas Greenwell. Siiski puhastas, toniseeris ja niisutas ta seda igapäevaselt ning kasutas ka erinevaid seerumeid.

2. Hea uni

Tema ilurutiini tähtsaks osaks oli hea uni. "Magamatus kahjustab vereringet ning nahk muutub kahvatuks ja väsinuks," seletab staaride iluekspert Renée Rouleau. "Lisaks põhjustab magamatus stressi, mis võib omakorda süvendada igasuguseid nahahaigusi. Lõppkokkuvõttes: kui oled väsinud, siis näed sa ka väsinud välja!"

3. Tee kõike mõõdukalt

"Pärast meie koostöö algust hakkas Diana kõike tegema mõõdukalt. Ta lõpetas joomise, et tema nahk oleks 100 % täiuslik. Kui sa suitsetad, jood või teed midagi ülemäära, siis hävitad sa oma ilu kõige tähtsamat vara – oma nahka," seletab ta.

4. Vali endale sobiv jumestus

"Alustasime alati niisutavast jumestuskreemist, mis sobiks täpselt tema nahatooniga ja seejärel kasutasime silmade esile tõstmiseks peitekreemi," täheldas Greenwell. "Ripsmetušš, mis on kõige suurem kingitus, ja vastava tujuga sobiv huulevärv."

5. Ära kunagi kanna oma silmade värvi lainerit

6. Kanna ripsmetušši ka ripsmete juurtele

"Õpetasin talle, et ise ripsmetušši peale kandes tuleb kindlasti ära värvida ka ripsmete juured," seletab Greenwell.

7. Ära kunagi lahku kodust ilma lõhna peale piserdamata

"Ta kandis alati, alati, alati lõhna, mis on iga naise elus tähtis," sõnab Greenwell. " Kodust lahkudes jumaliku, šiki ja individuaalsena lõhnamine annab ilule viimase lihvi."

8. Võta juustega riske 

Aastal 1990 esitas printsess Diana ajakirja Vogue pildistamisel juuksur Sam McKnightile ootamatu palve – lõigata maha kõik tema juuksed. Kui 80ndatel eelistas ta pikka ja volüümikat soengut, siis kümme aastat hiljem otsustas ta androgüünse välimuse kasuks. Sellest sai ka tema firmamärk.

Samal teemal

12. aprill 2019, 14:17
Kas hertsoginna Meghan on muutumas sama ebapopulaarseks kui Camilla Parker Bowles?
10. aprill 2019, 12:10
Lõpp kõlakatele: Sarah Ferguson seletab lõpuks, kas nad on prints Andrewga koos!
8. aprill 2019, 11:38
Tõeline ebaõnn! Eksperdi sõnul poleks printsess Diana pidanud avariist saadud vigastuste kätte surema
4. aprill 2019, 10:56
Printsess Diana uskus, et üks tema poegadest saaks kuninga rolliga palju paremini hakkama

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee