Inimesed

INTERVJUU | Karl-Erik Taukar: keegi pole kuulikindel, õnneks tulin 20ndatest eluga välja 

Jaane Tomps, 17. aprill 2019, 06:00
OMA GENERATSIOONI IVO LINNA: Ehkki Karl-Erikut on vahel võrreldud Ivo Linnaga, suhtub tema ise sellesse muigega. «Mind ja Ivot ei ole võimalik võrrelda. Juba mastaapides on mitmekordne vahe. Aga jah, nii võimas karjäär nagu Ivol on iga muusiku unistus. Selles pole kahtlustki!»Foto: Indrek Kasesalu

Meelelahutusmaailma kiirteel kihutav Karl-Erik Taukar tunnistab, et on viimaks hakanud pakkumisi valima ja õppinud ka ei ütlema. «Seda tuleb teha iseenda nimel,» ütleb ta.

Kui mõni aasta tagasi oli Karl-Erik Taukar tuntud vaid muusikuna, siis praegu räägitakse temast ka kui hinnatud ja armastatud saatejuhist.

Kuna mehel televaldkonnas algselt tohutuid ambitsioone polnud, tuli rahva soe vastuvõtt talle endalegi üllatusena. «Minu jaoks oli pigem oluline otse-eetris kuidagi hakkama saada. Ausalt öeldes ei osanud ma seda küll ette näha, et ühel hetkel hakatakse minust rääkima kui saate­juhist,» muigab Karl-Erik. Ta ei osanud ette näha ka seda, et pälvib Eesti filmi- ja teleauhindade galal aasta meessaatejuhi tiitli.

Mis sinust su enda hinnangul hea saatejuhi teeb?

(Vajub korraks mõttesse.) Ennast on raske kiita ja mõnes mõttes ka raske kõrvalt hinnata. Võib-olla see, et ma ei püüa kedagi teist jäljendada ega kellegi teise rolli etendada? Mul on ainult üks roll ja see olen mina ise, sest olen erakordselt kehv näitleja. Kui hakkaksin kedagi etendama, oleks see tõenäoliselt minu esituses kohmakas.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

10. juuni 2019, 11:36
Karl-Erik Taukar: ma pole juba viimased seitse aastat suvel puhanud
19. mai 2019, 10:00
ESINEMISPÄEVIK | Millist Shanoni lugu kõige vähem küsitakse ja millist esinemispõhimõtet Karl-Erik Taukar ei murra?
24. aprill 2019, 09:38
Karl-Erik Taukar: eestlased pole nii altid komplimente vastu võtma
23. aprill 2019, 11:27
KÕRV PEALE | Mõmiseb ka inglise keeles! nublu lööb kaasa USA räpparite värskes palas