Suhted

KEVADFLIRT KÕIGI SILME ALL: armunud kogunevad vallatlema poodide parkimisplatsidele (33)

Ohtuleht.ee, 17. aprill 2019, 10:19
Foto: PantherMedia/Scanpix
Milleks minna meeldiva kaaslasega parki või veekogu äärde jalutama, kui saad pestud ja läikima löödud neljarattalisega kimada hoopis mõne poe parklasse romantikat tegema. Vähemasti näib, et see on uus ja kuum trend.

„Uus trend on paarikestel koguneda poodide parklates, kus aknaid avades ja uksi paotades siis ka oma armurõõme ka teistega jagada. Enamasti käib selle flirdi ja kohtingu juurde ka mõni tümpsum pala, mis parajast raadios mängib, kirjeldab 38aastane Lauri.

„Eriti vahva on neid flirtijaid jälgida õhtuti, kui parkimisplatsid juba tühjemad on. Siis nad hakkavad eriti silma. Enamasti jagub neid ühele poeplatsile suisa mitmeid. Eks meestel käi omavaheline võistlus, et kelle sõiduriist suurem, kallim ja rohkem läigib. Ausalt – tänavatel liikluses niivõrd läikima nühitud sõidukeid eriti ei kohta,“ täpsustab mees.

„Paarikesed, kusjuures mitte ainult esimeses nooruses, istuvad, vaatavad kaaslasele silma, suudlevad. Vahepeal piiluvad ka kõrvale – kas keegi ikka märkas. Teid on märgatud! Mina ja ka paljud teised on teinud märganud. Aga kas mõnda mõnusamat kohta kohtumiseks ei suuda siis leida? Minge kohvikusse, hotelli või telkima! No nii ideevaene ei saa ju olla!“ leiab Lauri.

"Vahepeal tehakse veel mõni kiirem ja äkilisem ring parklas, et kõik ikka neid märkaks. On ikka vajadused!" ei mõista Lauri taolisi inimesi.

„Armastus ja armumine on ju ilus asi, aga autos amelevaid paarikesi ei ole kellelgi meeldiv jälgida,“ loodab Lauri, et armunud kevadel nüüd ka väheke põnevamaid kohti õnne nautimiseks leiavad.

Kas sina oled märganud, kuidas parklates armunud paarikesed kogunevad ja autodes istudes oma aega veedavad?

33 KOMMENTAARI

m
Mina 23. aprill 2019, 22:12
vaatasin hea binokliga aknast kuidas naisel olid jalad püsti vastu autosalongi lage.Tunnen kaasa auto omanikule kes peab teenindusele maksma.
j
Juku 20. aprill 2019, 23:06
Mõnel naisel on pükste maha võtmine seksi eesmärgil sama kui sit...al käimine, häda ei anna häbeneda.
Loe kõiki (33)