Horoskoop

AVESTA 19. aprill | Tänane päev on pühendatud igavesele valgusele, mis saabub siis, kui võidetud on pimedusejõud (1)

Kai Tamm, 19. aprill 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänane päev on pühendatud igavesele valgusele, mis saabub siis kui võidetud on pimedusejõud. Taas on lõppemas üks päikesepäevade tsükkel ning tänane päev sobib hästi vaid kokkuvõtete tegemiseks. Lükka edasi kõik tööd ja tegevused, mida vähegi võimalik edasi lükata. Jälgi oma mõtteid, räägi vähem ning suhtu kõigesse tõsiselt, sest päev kujuneb vastavalt sinu mõtetele.

Kestab kuutsükli 14.päev, mil hästi õnnestuvad loomingulised kontaktid, tekib palju uusi mõtteid ja ideid. Võimalik on lahendada oma probleeme ja ellu viia plaane, kasutades selleks teiste inimeste abi. Kell 20.36 algab kuutsükli 15.päev, mille üks tähis on madu, kes ahvatleb sööma keelatud vilja. Kontrolli oma emotsioone mõistusega ja ära anna järele kiusatustele.

PÄEVA MÄRGID:

Kui sinu kell jääb täna juhuslikult seisma, siis tähendab see halva perioodi lõppu sinu elus ning toimub üleminek teisele tasandile. Lihtsalt ilusa või vääriskivi leidmine toob õnne, toetust ja abi. Kui sõidad silla alt läbi, millest just rong üle sõidab soovi ja see täitub. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid eredad ja kirkad unenäod, mille peale ärkasid ja mida lõpuni mäletad. Ideaalne variant, kui sa üldse und ei näinud - sul pole tõsiseid probleeme. Kui nägid, on ka probleemid, kuid leiad neist väljapääsu.

TOIT:

Kasulik on süüa piimatoite, kohupiima, jogurtit, keefiri.

SOODSAD VÄRVID: kõik peale musta.

1 KOMMENTAAR

o
oh ja 19. aprill 2019, 08:06
siis kui pimedusejõud võidetakse laguneb ju laiali ristiusu kontseptuaalne ideoloogia ja seega kogu meite tänapäevane ühiskonnakorraldus aga midagi uut pole ja seega ilmselt näib, et võitlus pimeduse jõududega kestab edasi ja va seda võitu ilmselt ei näegi

TOIMETAJA

+372 5295 983
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee