Müstika

AVESTA 21. aprill | Täna on just see päev, kui meile antakse võimalus näha asjade teist külge 

Kai Tamm, 21. aprill 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänane päev on seotud teadmiste ja kaastundlikkusega, kuid samuti õilsate ja heatahtlike mõtetega. Selles päevas peitub palju võimalusi. Nende leidmiseks peavad mõtted olema puhtad ja selged. Täna on just see päev, mil meile antakse võimalus näha asjade teist külge, mis tavaliselt on varjatud või ilustatud.

Kestval kuutsükli 16.päeval tuleb saavutada hingerahu ning olla kõiges mõõdutundeline. See on väga puhas päev, mil valitseb harmoonia astraalse ja füüsilise keha vahel. Kõike läbib õiglus ja tasakaal. Mingil juhul ei tohi karjuda ega käituda ebaviisakalt. Kasulik on tegeleda füüsiliste ja joogaharjutustega, mis aitavad luua harmooniat nii füüsilises kui ka vaimses plaanis.

PÄEVA MÄRGID:

Kui kodust väljudes puhub tuul külje pealt, siis oled taevaste jõudude kaitse all. Raha või metallesemete leidmine on halb märk ja toob needust, kaotusi või ebaõnne. Väga halb märk on murdunud võti või äkki lukku läinud uks. Kui täna ostetud ese puruneb, kaob või rebeneb, siis ei tohi sa kuu aja jooksul midagi osta. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud. Kui nägid unes teed, reisi, puud, siis tähistab see heaolu, muutust paremusele, soovi täitumist.

TOIT:

Süüa tuleb kerget ja lihtsat toitu: salateid, võileibu, suupisteid. Soovitav on joomist piirata, kuid piim ja hapupiim teevad head.

SOODSAD VÄRVID: kollane, helesinine ja rohekassinine.

EBASOODSAD VÄRVID: punane, oranž ja lilla.