Suhted

Kallim eelistab oma sõpru meie suhtele! Kas minuga polegi lõbus? (24)

Siret Mägi, 20. aprill 2019, 00:01
Foto: Vida Press
Pole haruldane, kui kuuleme mõnd tuttavat kurtmas, kuidas tema parim sõber on leidnud endale armastuse ja nende sõbrasuhe on jäänud teisejärguliseks. Siiski leidub ka vastupidiseid juhtumeid, mis panevad suhteinimesi ahastama: miks ometi ei leia kallim sõprade kõrvalt aega minu jaoks?

Paari aasta tagune Suurbritannias tehtud uurimus näitas, et vähemalt osale noortest meestest pakub suhtlus oma lähedaste meessoost semudega suuremat emotsionaalset rahuldust kui armusuhe naisega. Ilmselt kehtib see ka Linda (29) endise elukaaslase kohta. „Tegin selles suhtes läbi kadalipu, mille jooksul tabasin end kordi mõttelt: miks ja kas üldse olla paar, kui kaaslane ei annagi mulle võimalust talle tõestada, et peale parima sõbraga hängimise on ka muid viise lõbusaks ajaveetmiseks?“

Edasi lugemiseks vajuta:

Samal teemal

30. mai 2019, 17:36
LUGEJA KÜSIB: miks mu mees enam seksida ei taha?
23. märts 2019, 12:07
Kas mees ja naine võivad olla vaid sõbrad ja hoiduda seksist?

24 KOMMENTAARI

e
Et oled selline õige eestimees 21. aprill 2019, 20:56
Jõllitad jalgpalli, tuunid pemmi, ostad nooreperelaenuga valuveljed koos madala profiiliga, paned kõike, mis liigutab ja labakindast suurem, pidades seda ekslikult seksiks... mnjahh, emad peaks tütreid sinusuguste eest hoiatama.
a
Ahsoo 21. aprill 2019, 18:35
A mis arst sellise jutu peale ütleb, oled rääkinud temale?
Loe kõiki (24)