Müstika

AVESTA 25. aprill | Päev on seotud terviklikkuse ja tervisega 

Kai Tamm, 25. aprill 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Täna on sugupuu, sugulussidemete loomise ja taastamise päev, mille märksõna on kõrgeim tõde. Päev on seotud terviklikkuse ja tervisega. Kaeva mõttes sümboolseid kanaleid, mida mööda jookseb elustav vesi ja mis ravib, puhastab verd ning energeetilisi kanaleid ja keskusi. Karasta end külma veega.

Kuutsükli 20.päev välistab eneses kahtlemise, kuid keelab olemast liialt kõrk või uhke. See on hingede ümbersünni, vaimse ümberkujunemise päev. See võib olla väga huvitav ja tähtis päev, mil võivad avaneda selgeltnägijavõimed, kuid seda ei tohi võimendada maagiliste tegevustega. Kasulik on lugeda tarku raamatuid, mis aitavad kaasa enesearengule ja –teadvustamisele.

PÄEVA MÄRGID:

Kui sinu kohal karjuvad või häälitsevad linnud (välja arvatud varesed) või puudutavad sind tiibadega, siis ennustab see tervist, abi, perekonna tugevnemist. Haigustest vabanemisele viitab see kui satud vihma kätte või saad juhuslikult märjaks. Kui tänase ja homse päikesetõusu vahel nägid unes linde, siis saad varsti hea uudise. Kui nägid unes, et ujusid puhtas ja selges vees, siis on oodata õnne; kui sogases vees, siis on karta haigust.

TOIT:

Söö mitmekülgseid, kergeid toite, suppe ja puljongeid. Kasulik on süüa mahlaseid puuvilju.

SOODSAD VÄRVID: erinevad hõbedase varjundid, hõbejassinine ning pärlmutter.

EBASOODSAD VÄRVID: Must, punane ning karjuvad ja ärritavad toonid.