Müstika

AVESTA 26. aprill | Tänase päeva sümbol on elu puu ja märksõna surematus 

Kai Tamm, 26. aprill 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänase päeva sümbol on elu puu ja märksõna surematus. Istuta elu puu ja kui sul endal aeda pole, siis neid kohti, kuhu puid või põõsaid istutada võiks on küllaga. See tegevus sümboliseerib elu jätkuvust, viljakust ja loovust. Samuti millegi püsiva loomist, vundamendi rajamist. Ära seo end lubaduste ega kohustustega - need seovad sind konkreetsete asjade ja tähtaegadega, aga tänane päev kuulub igavesele ja ajavälisele.

Kuutsükli 21.päev on pühendatud astraalsele rüütellikkusele. Inimesed on rõhutatult ausad ja abivalmid. See on inimeste ühinemise ja sõpruse päev ning soodsad on kollektiivsed üritused ning tegevused. Täna on inimesed võimelised oma tervist taastama, seepärast on kasulik tegeleda rahva- või alternatiivmeditsiiniga.

PÄEVA MÄRGID:

Kõik, millel on täna ühist puu- või juurviljadega, on heaolu ja edu märkideks (kuju, pähekukkumine jne.). Puu või oksa murdmine ennustab lahkumist sõpradest ja lähedastest. Kui kõrvetad end kuuma vee või auruga, siis tähistab see puhastumist. Nahale tekkivad vistrikud teavitavad sisemisest saastatusest, tuleks puhastuda. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest tähendavad head kõik taimedega seotud unenäod.

TOIT:

Kasulik on süüa kõikvõimalikku taimetoitu: teraviljatoite, puu- ja juurvilju, seemneid ja pähkleid.

SOODSAD VÄRVID: valge, kollane ja kuldne.

EBASOODSAD VÄRVID: pruun ja tumedad toonid.