Müstika

AVESTA 30. aprill | Ole täna kui laps, kes avastab maailma 

Kai Tamm, 30. aprill 2019, 07:00
Täna on sõna otseses mõttes Päikese päev, mis jagab soojust ja valgust. Ärata endas kõik parim, mis kunagi on olnud ja ole kui laps, kes avastab maailma. Unusta eelarvamused ja täiskasvanulik üleolek. Tänane päev aitab koguda energiat ja takistab jõukaotust. Tegutse kiirelt ja vilkalt ning samamoodi reageeri päeva väljakutsetele.

Kuutsükli 25.päev on maagiline päev, mil kõik inimesed muutuvad veidi prohvetlikeks. See nõuab tugevat kontrolli oma emotsioonide, mõtete ja sõnade üle. Tuleb kuulata oma sisemist häält ja end testides kontrollida oma taset ja hingelist puhtust. Täna sündinud mõtted ja emotsioonid, laetuna selle päeva energiatest, võivad iseseisvalt elama hakata.

PÄEVA MÄRGID:

Hea märk, kui täna paistab päike juba hommikust saati ja et Päikese soosingust ja heasoovlikkusest osa saada, siis mine kindlasti jalutama. Väga halb, kui ilm on pime ja pilvine. Kui miski sind üllatab, siis on oodata õnne. Kui hommikul kodust väljudes kuuled laste naeru või näed kuidas lapsed mängivad, siis viitab see eelseisvale rikkusele. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid konkreetsed ja need kus nägid sugulasi või lähedasi inimesi. Tõlgendatakse otse.

TOIT:

Kasulik on süüa pähkleid seemneid ja halvaad. Pole hea süüa kartuleid ega tsitrusvilju. Päeva joogiks on nisuõlu.

SOODSAD VÄRVID: eredad ja erksad.

EBASOODSAD VÄRVID: sinine, hall ning sünged toonid.