Inimesed

Aleksei Turovskit hirmutab rahulik pensionipõlv: hindan väga inglaste vanasõna, et vana veohobust ei tohi vankri eest lahti rakendada (20)

Silja Paavle, 1. mai 2019, 09:00
Foto: Erakogu
Kui sageli kipuvad lapsed kodust ja vanematest eemale, siis Aleksei Turovski pojad Marcus ning Mattias püsivad truult isa kõrval. Meeskonnana tegutsedes võetakse ette ridamisi põnevaid projekte.

Marcuse ja Aleksei omavaheline koostöö sai alguse ajakirja Vikerkaar kirjutatud artiklist. «Isa on suurepärane rääkija. Kui ta jutu aga kirja paneb, pole see lihtsalt loetav. Ta palus mind appi. Ilmnes, et aja kokkuhoidmise mõttes on mõistlik, kui ma isa kuulates tema jutu üles tähendan ja käigu pealt ära toimetan,» ütleb filoloogist Marcus, kes töötab uudisteagentuuris BNS tõlkija ja toimetajana. Nüüdseks on ühiselt välja antud mitu raamatut. Kui enamasti on autorina kirjas Aleksei, siis näiteks «Teekond urust templisse» on Marcuse-Aleksei ühislooming. Nooremast pojast Mattiasest on saanud aga isa produtsent. Osati just Mattiase eestvedamisel ilmus möödunud aasta lõpul raamat «Aastaajad».

Edasi lugemiseks vajuta:

20 KOMMENTAARI

r
rakendatakse lahti 1. mai 2019, 17:02
ja enamgi veel !
t
Tiidi 1. mai 2019, 12:09
väga õige ütlus. Kes pensionist ikka ära elab, pealegi kui tahad iga paari kuu tagant olla hästi soojal maal ( mitte Egiptus) ja sukelduda ning nädalas lubada pudel head õlut.
Loe kõiki (20)

TOIMETAJA

+372 5295 983
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee