Ilu ja mood

NÄDALA MOELEID: pükskostüüm, millesarnast on kandnud ka üks seriaali „Seks ja linn“ tegelastest! (1)

Eiris Teeveere, 25. aprill 2019, 10:02
Zara 89,95 €
"Seks ja linn" on algusaastatest alates olnud trendisuunaja. Kuigi seriaali viimane osa läks eetrisse juba rohkem kui kakskümmend aastat tagasi, leiab sealt ikkagi asju, mis annavad kõrged stiilipunktid ka täna. 

Kui naine tahab hetkel väga trendikas välja näha, tasub selga panna pükskostüüm. Eriti hea oleks, kui tegemist ei oleks musta või halli komplektiga, vaid mõne veidi silmatorkavama värvitooniga nagu kollane, sinine või hoopis roosa. 

Loomulikult ei ole pükskostüüm mingi uus moeime ning ilma on teinud see juba varem. Üheks pükskostüümi eestkõnelejaks võib pidada ka seriaali "Seks ja linn" tegelaskuju Samanthat, kes väga tihti näitas oma seksika bossnaise staatust pükskostüümiga. Ühes sajandi alguses filmitud osas kandis temagi kaherealise pintsakuga roosat pükskostüümi. 

Foto: Vida Press

Samantha fännidel või neil, kellele lihtsalt tema stiil meeldib, võivad seda aga nüüd jäljendada kuna üks kaubamärk on välja tulnud pealtnäha küllaltki sarnase komplektiga, millega Samantha New Yorgi mehi juba pea 20 aastat tagasi hullutas. 

Zara 89,95 €
Zara 49,95 €