Kultuur

KUULA | „Eesti laulult“ tuule tiibadesse saanud Inger avaldas uue singli „Willie“ (6)

Toimetas Jaane Tomps, 26. aprill 2019, 10:41
Foto: Jürgen Vainola
„Eesti laulul“ looga „Coming Home“ paljude südamed võitnud Inger avaldas koostöös plaadifirmaga Made in Baltics (Sony Music) uue singli „Willie“. Lugu on tänasest kuulatav nii Youtube’is, Spotifys, kui teistes digitaalsetes muusika kanalites.

„„Willie“ on fiktiivne lugu ühest noorest poisist, kes otsib kohta elus. See lugu väljendab, et ükskõik kui halvad asjad on, tuleb jääda positiivseks,“ sõnab Inger. Laulu sõnade autoriks on Karl-Ander Reismann, kellega koos kirjutati ka loo viis. Karl-Ander on noor andekas produtsent, kelle käe all valmis koguni kolme tänavuse „Eesti laulu“ finaali pääsenud lugu sh Ingeri eelmine singel „Coming „Home“. Nende koostöös on see juba kolmas lugu, mis ühiselt sündinud. „Salvestasime Willie juba tegelikult sügisel, koos teiste lugudega, aga kuna „Coming Home’il“ läks üle ootuste hästi, pidime selle laulu välja andmisega pisut ootama. Ootan väga, kuidas publik uue loo vastu võtab,“ lisab Inger.

Muusikakarjääri kõrval leiab Inger aega ka muudeks tegevusteks, olles Martin Reimi Jalgpalli koolis lastele treener. Lisaks treeneritööle on Inger hetkel tegus ka kooli lõpetamisega. „Eesti keele eksam läks väga hästi, loodan et ka järgmised kolm õnnestuvad samamoodi. Peale kooli lõpetamist saan aga lõpuks täielikult muusikale pühenduda,“ lubab Inger.

6 KOMMENTAARI

j
Juura 25. juuni 2019, 02:47
Mis rahvusest ta üldse on? Enne kõike peaks ikka ravil käima ja siis muusikat kirjutama kui seda saab üldse muusikaks nimetada,Pangu kleit selga ja vaadaku mis numbriga isikukood algab!
e
Enne kõike peaks ravil käima, et oleks haige 25. juuni 2019, 02:41
Jüri
Loe kõiki (6)

TOIMETAJA

+372 5295 983
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee