Inimesed

Vene moemaailmas laineid lööv lätlanna: rikas ei peaks kerjusega tõtt vahtima (6)

Tõlkinud Allan Espenberg, 5. mai 2019, 17:30
KÕRGE LENNUGA: «Minu parimate sõprade hulka kuulub ka moelooja Stefano Gabbana,» on Ilona ajakirjanduse ees uhkeldanud. Justkui sõprussidemete kinnituseks kõnnibki naine Dolce & Gabbana moesõul.Foto: Vida Press

Läti päritolu modell Ilona Stolie sai hiljuti kuulsaks kogu Venemaal. Naine soovitas inimlojustel eliitrestoranidest heaga eemale hoida, et temasugused rikkad saaks rahus kaaviari süüa.

«Minu arvates tuleks inimlojuste sissepääsu mõningatesse restoranidesse tugevasti piirata. Kui rängalt see siis ka ei kõlaks. Rikastel ja kuulsatel peaks olema õigus oma raha eest väärikalt puhata, mitte vahtida tõtt kerjuste ja hulkuritega, kes kipuvad kallitesse restoranidesse, baaridesse ja klubidesse sisenema,» lajatas Ilona (38) käesoleva aasta märtsis sotsiaalmeedias. Ülireljeefne väljendus pälvis kohe erakordselt suurt tähelepanu ja leidis hulgaliselt vastukaja.

Postitus küll eemaldati hiljem, kuid lumelaviin pääses veerema. Korraga sai rikas ja ilus Ilona tunda väga vaenulikku suhtumist. Kõige rahulikumad kommenteerijad palusid naisel endal lõpetada lojusena käitumine. Mõni teatas talle, et elu ongi ettearvamatu ja ühel päeval võib tal endal kuldlusikas suust kukkuda.

Edasi lugemiseks: