Inimesed

„Vaprate ja ilusate“ megastaar Ronn Moss: vananemine tekitab minus ebamugavust (4)

Jaane Tomps, 6. mai 2019, 13:50
Naasis rokijuurte juurde: 2017. aastal esines endine seriaalitäht oma bändiga ka Eestis. Paraku tühjadele saalidele.Foto: Marianne Ubaleht
Ta oli 25 aastat seebimaailma üks tuntumaid nägusid. USA menuseriaalis «Vaprad ja ilusad» Ridge Forresteri kehastamine tegi Ronn Mossist rahvusvahelise seksisümboli. 

Kui Ronn otsustas ühel päeval oma kuulsaima rolli hüljata, oli fännide šokk suur. «Inimesed arvasid, et lahkusin sarjast rahavaidluste tõttu. Tegelikult polnud see aga sugugi nii. 2012. aastal sattusime abikaasaga raskesse autoõnnetusse. Saime kõvasti viga. Võib öelda, et see «pauk» muutis mu elu täielikult. Pärast avariid tundsin, et ma lihtsalt ei saa enam selles seriaalis näidelda. Peamiselt seepärast, et mu mälu kadus. Jah, ma ei mäletanud enam midagi! See võib kõlada veidralt, aga on tõsi. Aeg-ajalt jõudsin omadega punkti, kus ma ei suutnud enam kuidagi meenutada, mida peaksin järgmise päeva stseenides ütlema või tegema,» kõneles Ronn ajakirjale Who antud intervjuus.

Edasi lugemiseks vajuta:

Samal teemal

20. august 2019, 11:41
GALERII | Ronn Moss andis taas Eestis kontserdi

4 KOMMENTAARI

e
ehhhh 6. mai 2019, 19:04
me kõik jääme vanaks, see pole uudis. Ja oma vanuse kohta pole tal häda midagi. Ja kui see tema naine, mis teil sellest. Miks te Ronni sõimate? Ajakirjanik ju pitsitas jälle artikli vanadest uudistest välja.
h
Hm 6. mai 2019, 18:50
Brooke sobib ta kõrvale paremini kui ta pärisnaine (On alles rinnapartii!)
Loe kõiki (4)