Müstika

AVESTA 6. mai | Ela tänases päevas ja lahenda jooksvaid küsimusi 

Kai Tamm, 6. mai 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänane päev on pühendatud jumalikule, loovale sõnale, millega on paika pandud maailmakord ning selle eetilis-moraalsed väärtused. Läbi sõna toimub võitlus õigluse ja õiglase meele eest. See võib olla raske päev, kui lased end vallata hirmudel ja kahtlustel. Ela tänases päevas ja lahenda jooksvaid küsimusi. Kui oled ummikseisus, siis loe palveid, mille võtmesõnad sind kammitsaist vabastavad.

Kell 6.22 algav kuutsükli 3.päev nõuab energiavälja tugevdamist ja mõtete ning veendumuste kaitsmist. Sa ei pea täna oma tee õigsuses kedagi veenma. Ole teistega suheldes oma reaktsioonidega ettevaatlik. Ära allu provokatsioonidele, kuid ära lase end haavata. Solvangutele võid vastata läbi huumoriprisma.

PÄEVA MÄRGID:

Kui sinu peale langeb linnusulg, siis on oodata edu materiaalsetes asjades. Kui leiad palju metallesemeid ja eriti, kui need on sarnased, siis ennustab see ootamatut õnne. Kõik tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud head ning meeldivad unenäod võivad täituda viimse täpsuseni või vastupidi. Kuid ka ebameeldivad unenäod võivad täituda. Hea unenägu tähendab pettust, sest sind tahetakse millessegi meelitada. Kui unes lendasid, siis ületad raskused.

TOIT:

Täna on hea süüa pannkooke ja muid ümara kujuga küpsetisi, mis meenutaksid päikest. Keelatud on süüa kanaliha või -mune.

SOODSAD VÄRVID: valge, kollane, oranž ja tumepunane.

EBASOODSAD VÄRVID: hall, helesinine ja tumedad toonid.