Müstika

AVESTA 7. mai | Tänane päev on pühendatud küllusele, õitsengule ja heategevusele 

Kai Tamm, 7. mai 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänane päev on pühendatud küllusele, õitsengule ja heategevusele. Aarialaste usund toetab külluse ja jõukuse omandamist, kuid see peab tulema õiglasel teel. Väärtustatakse materiaalse maailma hüvesid ja omandit, sest oleme tulnud siia maailma selleks, et õppida teda tundma, hindama ja armastama. Vaimsete ja hingeliste väärtuste tähtsust ei vähenda see karvavõrdki.

Kell 6.47 algav kuutsükli 4.päev soosib meditatsiooni, palvete lugemist ja mantrate laulmist. Kõik see aitab meil püsida valguse teel ning leevendada karmalist taaka. Kui sul on mõni sassis lõnga või nööripundar, siis haruta see ettevaatlikult lahti ja keri kenasti kerasse. Selle tegevuse ajal mõtle, et harutad lahti oma sassis elu ja igale sõlmpunktile anna mõne probleemi tähendus.

PÄEVA MÄRGID:

Hea märk, kui sa kuidagi ärgata ei tahtnud, sest see näitab, et sinu südametunnistus on puhas. Kui leiad väikese metalleseme, siis ennustab see õnne, edu, armastust. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tõesed vaid siis kui saabuval öösel on pilves ja sombune ilm. Siis täituvad need ruttu, 1-2 päeva jooksul. Kui nägid unes piima või piimatooteid, siis ennustab see varanduse kindlustamist. Kui nägid unes riideid, siis on oodata heaolu ja õnne

TOIT:

Täna tuleb süüa vähehaaval, kuid tihti. See on rõõmu päev ning ka toit peab olema rõõmuks.

SOODSAD VÄRVID: hall ning tumedad ja ranged toonid.

EBASOODSAD VÄRVID: kirevad ja säravad.