Müstika

AVESTA 8. mai | Tegele oma juurtega ja uuri sugupuud (1)

Kai Tamm, 8. mai 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänane päev on pühendatud esivanematele, kelle hinged avalduvad läbi looduse ja loodusvaimude – taimede, lindude ja loomade. Tegele oma juurtega ja uuri oma sugupuud. Vaata esivanemate pilte ja mõtle, kas ja mida neil sulle öelda on. Võimalik, et vastused leiad loodusest, kui neid vaid lugeda oskad. Pühenda see päev oma kodule, perele ja perekondlikele traditsioonidele, kuid mitte lõbustustele. Ära anna lubadusi ega tee tulevikuplaane.

Kuutsükli 5.päev nõuab kindlaksjäämist enda sisemistele tõekspidamistele ja väärtustele. Ahvatlustele ja kiusatustele on lihtne vastu seista. Tee heategusid, aga mitte materiaalseid, sest heast sõnast on vahel rohkem kasu kui koormast kullast.

PÄEVA MÄRGID:

Kui mõni loom tuleb sulle koju või sinu koer haugub sinu peale, siis kaitsevad sind esivanemad. Halb, kui koer lamab siruli või ulub. Kui leiad vääriskivi või sõrmuse, siis täitub soov. Sõrmuse kaotamine või kui sellest kukub kivi välja, ennustab perekonna lagunemist. Kui lõhud hamba või küüne, siis on karta haigust. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud, kuid täituvad alles hiljem. Kui nägid unes puid või lilli, siis on oodata õnne, armastust või ootamatut sissetulekut.

TOIT:

Täna on hea süüa rosinatega riisi või mõnda muud piimaga keedetud putru, taimetoitu, idandeid, rohelist.

SOODNE VÄRV: roheline.

EBASOODSAD VÄRVID: oranž, kollane ja must.