Müstika

AVESTA 9. mai | Tänane päev on seotud aktiivse võitlusega õigluse eest (2)

Kai Tamm, 9. mai 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänane päev on seotud aktiivse võitlusega õigluse eest. Päeva valitseja kingib õiglastele meheliku jõu ja vastupidavuse, terava silma ja vapruse. Loobu illusioonidest ning näe asju nii nagu need on. Võida enda sisemised kahtlused ja astu võitlusse, et sealt võitjana välja tulla. Kui midagi täna alustad, siis vii see ka lõpule.

Kell 8.10 algav kuutsükli 6.päev esindab kosmilise armastuse omastamist. Ole kaasinimeste suhtes mõistev ja andestav. Kosmilise energia saamiseks mine õue, pööra nägu taeva poole ja hinga läbi nina aeglaselt kopsud õhku täis. Välja hinga suu kaudu. Tee seda harjutust vähemasti mõned minutid. Ennustused täituvad ning telepaatiline vastuvõtuvõime on kõrge. Täna on hea alustada või teha mõnd noorenduskuuri ja veeprotseduure.

PÄEVA MÄRGID: Kui leiad metallesemeid, eriti teravaid, siis leiad lahenduse keerulistele probleemidele. Kui ennast haavad, siis ootab ees lahkumine lähedasest inimesest, kuid see tuleb sulle vaid kasuks. Kui komistad mõne jalanõu otsa, siis viid oma ettevõtmised edukalt lõpule. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid need, mis on seotud võitluste, lahingu, terariistade või relvadega. Kui nägid unes lahingut ja võitsid kedagi, siis oota elumuutust.

TOIT: Söö teravat ja rasket toitu, praetult või toorelt. Kasulik on süüa palju küüslauku.

SOODSAD VÄRVID: punane ja erkkollane.

EBASOODSAD VÄRVID: heledad ja pastelsed.