Ilu ja mood

Need on kevade ja suve kõige moekamad teksad! 

Eiris Teeveere, 9. mai 2019, 10:10
Zara 39,95 €
Sel kevadel pole vaja kappi mitme uue paari moeteksadega koormata, vaid hakkama saab ka ühe paariga. 

Teksapüksid on ilmselt kõige populaarsemad riideesemed, mis on igaühel kapis olemas. Kui muidu tuleb moehaidel igal hooajal osta mitu paari trenditeksasid, sest erinevaid moekaid stiile on lihtsalt nii palju, siis sel aastal seda tegema ei pea. Nimelt on ühte tüüpi teksad teistest mitu korda trendikamad. Kahjuks ei pruugi need aga olla sellised, mida paljud kohe jalga tahaksid tõmmata. 

Moepüünel kõige kõrgemale kohale on kerkinud nimelt valget värvi teksapüksid. Siiski tasub märkida, et trendikad ei ole mitte kitsad teksad, vaid hoopis kõrge piha ja küllaltki avara säärega mudelid, mis ühtlasi on ka figuurivigade vastu palju sõbralikumad.

Näiteks tasub silm peale panna alljärgnevatele teksadele: 

Lindex 39,99 €

H&M 29,99 €
Zara 39,95 €

Kuidas tuleks aga selliseid trendipükse maksimaalsete stiilipunktide saamiseks kanda?

Kuna valge värv on moes, siis ei tasu ainult pükstega piirduda, vaid seda võib kanda pealaest jalatallani. Eriti trendikas on valged teksad sobitada kokku valgete paksu tallaga botaste ning valge särgiga. 

Kellele selline üleni valge outfit ei meeldi, võib valgeid pükse sobitada näiteks beeži erinevate nüanssidega. Veidi rokilikuma stiili eelistajad võivad aga komplekti kokku panna pildiga T-särgi ja musta nahktagiga. 

Fashionistad Pariisi tänavatelt on valgeid teksapükse kombineerinud aga ka nii:

Foto: Vida Press
Foto: Vida Press