Müstika

AVESTA 11. mai | Tänane päev toob endaga muutused ning kasuliku infovahetuse 

Kai Tamm, 11. mai 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänane päev toob endaga muutused ning kasuliku infovahetuse. Päeva valitseja on tuul, mis sümboliseerib vabadust, kuid see võib kaasa tuua ka tormikeerise, mis hävitab kõik ebavajaliku. Ära alusta uusi asju, sest eelkõige on vaja muuta ennast ja vabaneda sõltuvustest: inimestest või asjaoludest. Tee selleks oma elus vajalikud muutused.

Kell 10.37 algava kuutsükli 8.päeva rütmid tegelevad energia muundamisega. Selle alusel, mis eelnenud nädala jooksul sinu energiaga toimus, vormistatakse eeloleva kolme nädala sündmused. Vanad plaanid, pooleliolevad tööd ja lahendamata probleemid võivad nõuda rohkem aega ja jõudu kui arvasid.

PÄEVA MÄRGID: Kui taevas on pilvine, siis pööra tähelepanu nende kujule, sest nendes on sümboolne tähendus. Kui kodunt väljudes on tuul selja tagant, siis tuleb päev edukas ja sulle osutatakse abi. Kui tuul on vastu, tuleb halb päev. Kui tuul viib ära mõne paberi või purunevad nõud, siis on oodata õnne. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud ning täituvad kiiresti. Kui nägid järjest mitut unenägu, siis on tulemas soodsad elumuutused. Kui nägid unes puid ja/või olid metsas, siis ennustab see uusi tutvusi ning soosingut.

TOIT: Täna on kasulik süüa kerget toitu – salateid, pähkleid, rohelisi herneid ning kõiki luuviljalisi. Hea on süüa idandatud nisu.

SOODSAD VÄRVID: luitunud ja pastelsed.

EBASOODSAD VÄRVID: punane, oranž ja kirevad toonid.