Müstika

AVESTA 12. mai | Tänane päev lubab teha kõike, mis sulle meeldib 

Kai Tamm, 12. mai 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänane päev lubab teha kõike, mis sulle meeldib. See on kerguse, armastuse ja õilsate tegude päev. Alusta uusi asju, lõika juukseid ja küüsi. Juukselõikus on pigem selles mõttes, et alustada midagi uut. Kui naine soovib oma ellu midagi uut, siis tavaliselt alustab ta soengu muutmisest ja juukselõikusest. Energeetiliselt on see alateadlik soov vabaneda vanast taagast ja alustada uut elu.

Kell 12.05 algab saatanlik kuutsükli 9.päev, mis toob endaga illusioone, pettust ja eksitusi. Öösel piinavad unenäod, mis pole kuigi tähendusrikkad. Kui oled pidevalt teinud puhastavaid harjutusi, siis pole see päev raske.

PÄEVA MÄRGID: Kui kell, mis seisis, hakkab täna äkki käima või kuuled pidevalt kellalööke, siis ennustab see ootamatut edu ning õnne. Kui kaotad nööbi või midagi muud riietusesemete küljest, siis vabaned halbadest tutvustest ning millestki liigsest. Kui leiad kollasest metallist eseme, siis laheneb segane olukord. Kõik tänased märgid, mis on seotud veega, tähistavad materiaalseid kaotusi ning katsumusi: kui kraan tilgub, teed jalad märjaks vms. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea, kui sa üldse und ei näinud. Kui nägid neid palju oled valel teel ja tõest kaugel, kuid kui nägid unes end alasti, siis oled õigel teel.

TOIT: Täna on soovitav süüa hapukaid, kergeid ja õhulisi toite.

SOODSAD VÄRVID: hall ning luitunud ja kaitsevärvi toonid.

EBASOODSAD VÄRVID: musta-valge kombinatsioon ja kirevad toonid.