Müstika

AVESTA 13. mai | Tänane päikesepäev on pühendatud usule ja südametunnistusele 

Kai Tamm, 13. mai 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänane päikesepäev on pühendatud usule ja südametunnistusele. Küllaltki kriitiline päev. Tee oma igapäeva töid ja toimetusi, aga ära alusta uusi asju. Jälgi päeva sündmusi, sest nii saad teada, kas oled õigel teel ja kas sinu südametunnistus on puhas. Täna puhastatakse teed õnnistusele ja kui oled selle ära teeninud, siis ka valgustumisele.

Kell 13.36 algab kuutsükli 10. päev, mis on seotud inimese pidevalt uueneva energia ning vaimse iseseisvusega. Läbi meditatsiooni võib jõuda oma juurte ja algallikani. Hea on teha perekondlik teeõhtu ning parandada peresiseseid suhteid. Hea on rääkida lastele nende esivanematest, traditsioonidest, kuid ka nende endi lapsepõlvest.

PÄEVA MÄRGID: Ootamatu vihma kätte sattumine või lihtsalt märjaks saamine ennustab kaitset ja abi kõrgemalt. Purunenud pärlid, mahakukkunud kõrvarõngad või kiikumajäänud sõrmus on needuse, laostumise või kaotuse märgiks. Kui mõni koht hakkab kõvasti sügelema, siis kirub sind keegi. Hea kui sa tänase ja homse päikesetõusu vahel üldse und ei näinud ja eriti halvad on selged ja kirkad unenäod. Ainus hea unenägu on vihma käes olemine, sest see on puhastumise märk.

TOIT: Täna on kasulik paastuda. Kui paastuda ei soovi, siis sobivad soolased piimatoidud, pannkoogid, kohupiim, leib.

SOODSAD VÄRVID: valge ning musta ja punase või mürkrohelise ja kollase kombinatsioonid.

EBASOODSAD VÄRVID: hall, pruun ja violetne.