Müstika

AVESTA 14. mai | Tänase päeva märksõnad on kõrgeim tõde, õiglus ja ustavus 

Kai Tamm, 14. mai 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Kui eilne päev oli pühendatud usule ja südametunnistusele, siis tänase päeva märksõnad on kõrgeim tõde, õiglus ja ustavus. Ole helde, suuremeelne ja abivalmis. Omakasupüüdmatus saab tasutud mitmekordselt. Sama kehtib egoistlike ja omakasupüüdlike tegude kohta. Ära võta endale mureks asju, mille muutmine pole sinu võimuses. Ole olemas oma kodu ja lähedaste jaoks, et nad tunneksid end turvalise ja kindlana.

Kestab kuutsükli 10.päev, mis seondub karmalise mäluga ning kõiki sündmusi tuleb vaadelda sellest vaatepunktist. Mediteerides võivad avaneda salajased tarkuselätted. Kell 15.07 algab energia avanemise päev, mis esindab labürinti, kus inimene peab võitma endas peituva halbuse. Ole tähelepanelik igas oma tegevuses, kuna tärkavad loomingulised jõud, mida peab oskama valitseda. Puhasta oma vaimu, hinge ja keha palvete ja puhastavate rituaalidega.

PÄEVA MÄRGID: Kui ärkasid linnulaulu peale, siis on see lähemal ajal saabuva suure edu ja rõõmu aluseks. Väiksemad raha või asjade kaotused on vabanemine halvast karmast. Ühtegi leitud asja pole soovitav üles võtta, kuna sellega võtad endale võõra karma. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest täituvad vaid konkreetsed. Mida kirkam oli uni, seda kiiremini täitub.

TOIT: Soovitav on juua palju piima, süüa porgandit, seeni, meega kohupiima, võiga putrusid.

SOODSAD VÄRVID: valge, kollane, roosa.

EBASOODSAD VÄRVID: must, sinine ja pruun.